Güvenlik ve Gizlilik

 

Fantastik Giyim olarak; güvenliğinize önem veriyor, en yeni ve gelişmiş önlemleri sizin için sürekli takip ederek, en sıkı güvenlik standartlarını uyguluyoruz.

Kişisel güvenlik ve gizlilik seviyenizi en yüksekte tutabilmek adına, siz değerli fantazi iç giyim müşterilerimizin de bazı hususlarda bilgilendirmek isteriz.

 

Gizlilik ve Güvenlik FantastikGiyim.com fantazi iç giyim alışveriş sitesi, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, ilgi alanlarınız, e-posta vb.) sizlerden talep etmektedir. FantastikGiyim.com fantazi iç giyim alışveriş sitesi sunucularında toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri "sınıflandırma" çalışmalarında sadece FantastikGiyim.com fantazi iç giyim alışveriş sitesi bünyesinde kullanılmaktadır. FantastikGiyim.com fantazi iç giyim alışveriş sitesi, üyelik formlarından topladığı bilgileri söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.

 

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

 

Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde FantastikGiyim.com fantazi iç giyim alışveriş sitesi veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin FantastikGiyim.com fantazi iç giyim alışveriş sitesi arayüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

 

İnternetten Güvenli Alışveriş

İçiniz rahat olsun, internet alışverişinde güvenli adrestesiniz.

Fantazi iç giyim satış sitemiz Fantastik Giyim'de yapacak olduğunuz alışverişlerde en gelişmiş güvenlik standartları geçerlidir.

Kredi kartı bilgileriniz Rapid SSL Güvenlik Sertifikası sayesinde ad, soyad, adres gibi künye bilgilerinizi  şifrelenerek korunmakta ödeme işlemini en gelişmiş ödeme altyapısı "PayU"  sağlanmaktadır.

Güvenlik sertifikamızı fantastikgiyim.com'un her sayfasında browser (tarayıcı) çubuğunda yeşil renkli kilit işareti şeklinde görebilir ve inceleyebilirsiniz.

 

SSL Sertifikası Nedir?

SSL kelimesinin açılımı Secure Sockets Layer' dır. SSL siteyi ziyaret eden kullanıcı bilgilerinin güvenliğini sağlayan bir şifreleme sistemidir.